+421 901 919 983

Ako využiť plošiny v zimnom období?

 

Hoci je zima na pohľad pokojné obdobie, pre niektoré odvetia prináša mnoho výziev. Napríklad čistenie verejných priestorov, žľabov, odrhnutie masy snehu, zdobenie vysokého vianočného stromčeka či generálka rozvodov počas odstávky výroby. Naše vysokozdvižné plošiny vám s tým pomôžu.

 

 

Máme viac ako 4 desiatky vysokozdvižných plošín, ktoré uľahčia na prvý pohľad náročné práce vo výške v exteriéri aj v interiéri.

 

 
 

„Plošiny sa líšia spôsobom pohonu a zdvihu, ktorý určuje konečnú maximálnu pracovnú výšku plošiny a jej schopnosť pohybovať sa v priestore,“

- vysvetľuje R. Fulek.

 

 

 

 

 

Údržba zelene vo vašom okolí

Komu sa v zime nelení, tomu sa na jar zelení. Aj napriek chladnejšiemu počasiu sa dá údržba zelene robiť až do jari. Výborným pomocníkom sú kĺbové plošiny. Tie sa so svojím flexibilným košom dokážu dostať do rôznych uhlov. Tak sa dá ľahko a bezpečne odpíliť každý konár a postarať sa o zeleň a bezpečnosť vo vašom okolí.

 

 

 

 

 

Vysoko a ešte vyššie

Potrebujete pred Vianocami nalepiť množstvo billboardov s tipmi na darčeky a po nich s akciami a výpredajmi? Aj s tým pomôže vysokozdvižná plošina s vhodnou výškou. Zaručene nájdeme tú najšikovnejšiu pre každú reklamnú agentúru aj billboardovú spoločnosť. Naše teleskopické plošiny sa dostanú najvyššie zo všetkých druhov našich plošín. S tou najvyššou môžete pracovať až vo výške 27,9 m.

 

 

 

 

S plošinami žiarivejšie Vianoce

Obdobie Vianoc prináša samosprávam a firmám pri upevňovaní vianočných dekorácií mnoho starostí, s ktorými im môže pomôcť kĺbová vysokozdvižná plošina. Elektrikári či dizajnéri z nej pohodlne dosiahnu na každú strechu, priečelie alebo stĺp. Bezpečne a jednoducho sa z nej dá skrášliť aj ten najvyšší vianočný strom.

Kĺbová plošina je mimoriadne obratná, dokáže sa dostať aj za roh. Okrem toho, že sa ohýba a otáča rameno jej plošiny, otáčať sa môže aj kôš na nej.

 

 

 

 

Pokojné obdobie sviatkov trocha inak

Celozávodné dovolenky, zastavenie výrobných liniek a prerušenie výroby neznamenajú, že vo firmách nastane úplný pokoj. Je to ideálny čas na údržbu, opravy, upratovanie a revízie každého druhu, ktoré sa nedajú robiť počas plnej prevádzky. Aj tu vieme podať pomocnú ruku. Nožnicové plošiny s elektrickým pohonom sa dostanú do rôznej výšky, zmestia sa na ňu maximálne dvaja pracovníci a stále budú mať dosť priestoru aj na všetky nástroje, náradie či iný materiál.

 

A potom všetci prežijeme tiché a pokojné...

 

 

 

 

Pozrite si plošiny

Máte záujem o požičanie? Kontaktujte nás
+421 901 919 983
Meno: *
Telefón: *
E-mail:
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia